październik 2018
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

100 KM NA 100 LAT

           W sobotę, 13 października odbył się niecodzienny, sztafetowy bieg z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Od 9 rano do późnych godzin popołudniowych kolejni zawodnicy z symbolicznymi numerami startowymi od 1918 do 2018 pokonywali kilometrową trasę toru rolkowego w Białej Niżnej. Prowadzący i jednocześnie inicjator tej imprezy – Marcin Przetacznik – odczytywał najważniejsze wydarzenia związane z biegnącym akurat „rokiem”. Udział wzięło wiele grup zorganizowanych m.in. uczniowie szkół podstawowych z Białej Niżnej, Gródka, Polnej, Grybowa, Siołkowej, Stróż, Wawrzki i Wyskitnej, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie, pasjonaci biegania, rodziny z dziećmi oraz młodzież z naszej gminy. Wolontariusze z ZSZ, pod czujnym okiem Magdaleny Mordarskiej pomagali w sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Humory podobnie jak pogoda wszystkim dopisywały.  Zawodnicy chętnie zostawali, by dopingować kolejnych startujących. Tego dnia na torze rolkowym panowała piknikowa, rodzinna atmosfera, a o zadowoleniu uczestników może świadczyć fakt, że większość pytała: „Czy za rok też będzie taki bieg…?” Organizatorem imprezy była Gmina Grybów wspólnie z Zespołem Szkół Zawodowych w Grybowie.

 

Podziękowania dla wszystkich, a było wiele takich osób za bezinteresowną pomoc w przeprowadzeniu tego patriotyczno-sportowego święta.

mgr Marcin Przetacznik

 

 

WOLONTARIUSZE Z ZSZ W GRYBOWIE NA „BIEGU GRYBOWIAKA”

         Jesienne Biegi są elementem cyklu wydarzeń kulturalno-sportowych w ramach obchodów Jesieni Grybowskiej. W przeprowadzeniu tych biegów pomagali wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu. W zawodach brały udział dzieci i młodzież w różnych grupach wiekowych.

Czytaj więcej...

Konkurs -Stanisław Staszic i Jego epoka.

          Konkurs -Stanisław Staszic i Jego epoka. 11 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica odbył się szkolny konkurs wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego epoce. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów, którzy pisemnie odpowiadali na pytania dotyczące życia i działalności Stanisława Staszica.

Czytaj więcej...

NAUKOWE WARSZTATY LETNIE

      W dniach 24-29 czerwca 2018 roku przebywaliśmy na Naukowych Warsztatach Letnich w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Projekt realizowany był na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Każdego dnia uczestniczyliśmy w wykładach i laboratoriach.

Czytaj więcej...

Wycieczka Szkolnego Klubu Staszicowskiego do Doliny Pięciu Stawów

           12.06.2018 Szkolny Klub Staszicowski wraz z opiekunkami panią Beatą Gryzło i panią Katarzyną Kaflińską  wyruszył na wycieczkę do Doliny Pięciu Stawów, by wzorem Stanisława Staszica  odkrywać na nowo piękno górskiej przyrody.

Czytaj więcej...

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica w Grybowie

ul. Armii Krajowej 19
33-330 Grybów

woj. małopolskie

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych 2010-2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja: mgr Teresa Lichoń - kontakt