21 marca 2022 roku odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Do rozgrywek chętnie zgłosili się uczniowie i uczennice z klas technikum oraz szkoły branżowej. W zawodach uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy w kategorii dziewcząt i trzy grupy w kategorii chłopców. Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym”.
Do półfinału w kategorii dziewcząt awansowały klasy; 4TŻK, 3Bp, 3TEL, 3TSŻ. Zwyciężczyniami turnieju zostały uczennice z klasy 4TŻK, pokonując tym samym, w meczu finałowym klasę 3Bp w setach 2:1.
W rywalizacji chłopców w półfinale zagrali uczniowie klas: 3TSŻ, 3TSg, 3TEL, 1TS. Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła klasa 3TSg, drugie miejsce zajęła klasa 1TS, natomiast trzecie miejsce na podium zdobyła klasa 3TSŻ.
Rozgrywki piłki siatkowej dostarczyły wiele ciekawych akcji, długich siatkarskich wymian. Zawodnicy z ogromnym zaangażowaniem walczyli o każdy punkt przybliżający ich do wygranej. Turniej rozgrywany był na bardzo dobrym, wyrównanym poziomie. Wszystkim uczestnikom zawodów należą się słowa uznania za udział i walkę do ostatniego punktu.





